Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

PRACOWNIK DZIAŁU MIĘSO (ROZBIERACZ –

pracodawca: SELGROS CASH&CARRY
miejsce pracy: SZCZECIN
dodano: 2018-01-12
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego.

Aplikacje z dopiskiem w tytule maila / na kopercie – MIĘSO ROZBIERACZ/WYKRAWACZ_SZCZECIN

Wymagamy:
Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy przy rozbiorze mięsa wieprzowego, wołowego, cielęcego oraz przy produkcji wędlin i wędzonek będzie dodatkowym atutem (możliwość przyuczenia),

  • Znajomość zasad związanych z obsługą klienta,

  • Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid),

  • Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista.