Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Specjalista ds. rekrutacji i obsługi

pracodawca: MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
miejsce pracy: Kraków - Swoszowice
dodano: 2018-01-12
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie Kandydatów do obsługiwanych projektów rekrutacyjnych

  • Znajomość metod pozyskiwania pracowników

  • Formalna koordynacja zatrudnienia - wizy, pozwolenia, zakwaterowanie

  • Pomoc w uzyskaniu wszystkich dokumentów - tłumaczenia, bieżące i terminowe załatwianie wszelkich formalności

  • Administrowanie dokumentacją personalną

  • Koordynacja badań medycyny pracy i szkolenia BHP

  • Tłumaczenie dokumentów z języków PL/UKR

Oferujemy:

NASZA OFERTA:

  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole

  • Umowę o pracę

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy

  • Miłą atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju

Wymagamy:

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka ukraińskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny

  • Min. 1 rok doświadczenia w Agencji Pracy - znajomość procedur zatrudniania Pracowników z rynków wschodnich

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność i nastawienie na realizację zadań

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Sprawność w zakresie wykonywania zadań, dobra organizacja czasu pracy

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

  • Czynne prawo jazdy kat. B