Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Kontroler Finansowy / Samodzielny

pracodawca: NES Global Talent
miejsce pracy: Sochaczew
dodano: 2018-01-12
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Twoje zadania:

  • przygotowywanie raportów korporacyjnych i budżetowych zgodnie z SOX (US GAAP raportowanie)

  • ścisła współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa

  • kontrola danych finansowych i zapewnienie, że dane i transkacje finansowe są dokładne i odpowienio rozpoznane w programie Navision

  • rozliczanie podróży służbowych

  • sprawozdania GUS, Intrastat, Ochrona Środowiska, NBP

  • generowanie przelewów w systemie bankowym

Oferujemy:
Możemy Ci zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wsparcie w rozwoju zawodowym

  • ciekawą pracę w przyjaznym środowisku pracy

Wymagamy:
Jeżeli posiadasz:

  • ponad 5-letnie doświadczenie w finansach (doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną kominikację

  • wykształcenie wyższe ekonomiczno-finansowe

  • znajomość przepisów podatkowych: VAT, CIT

  • bardzo dobre umiejętności w zakresie Excela

  • umiejętność wdrażania nowych narzędzi kontrolingowych

  • silne umiejętności interpersonalne i silne wyczucie odpowiedzialności

  • znajomość programu Navision lub Oracle (co będzie dodatkowym atutem)