jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Export Manager

Export Manager

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Lublin
dodano: 2018-01-13
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Wymagamy:

Opis stanowiska:

o odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych klientów, rozwój sieci dystrybucji i promocja produktów na rynku francuskim
o utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z istniejącymi klientami
o współudział w kształtowaniu polityki cenowej
o prowadzenie szkoleń produktowych, udział w pokazach, targach i imprezach branżowych
o raportowanie wyników pracy, aktualizacja bazy klientów, praca w systemie CRM

Wymagania:

o wykształcenie wyższe
o kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej na rynku francuskim
o doświadczenie handlowe w branży artykułów budowlanych, wykończenia wnętrz, artykułów instalatorskich lub pokrewnych
o BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA FRANCUSKIEGO
o wysoki poziom zaangażowania w wykonywanie obowiązków
o wytrwałość w dążeniu do osiągania ustalonych celów
o profesjonalna postawa w budowaniu relacji z klientami
o myślenie poza schematami, kreatywność i entuzjazm

Oferta:
o stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
o niezbędne narzędzia
o atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy wraz z rozbudowanym systemem dodatkowych benefitów
o możliwość wszechstronnego rozwoju zawodowego, indywidualne programy szkoleń, a także uczestnictwo w innowacyjnych, międzynarodowych projektach