index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near '' --> Praca - Oferty Pracy Warszawa : Gazeta Praca - Gratka - Info Praca - Praca pl - Goldenline Praca - Pracuj
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku ():

Asystent działu księgowego z j.

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-01-13
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Wymagamy:

MIEJSCE PRACY - ŁÓDŹ

Główne zadania na stanowisku:

  • Czynności biurowe związane z wprowadzaniem i obróbką danych
  • Wprowadzanie i weryfikowanie danych finansowych z dokumentów dostawców
  • Transkrypcja wstępnie zakodowanych danych z dokumentów źródłowych do systemu wewnętrznego
  • Kontakt mailowy z dostawcami w j. niemieckim/francuskim/holenderskim
  • Przygotowywanie raportów
  • Sprawdzanie i weryfikowanie danych na potrzebę klienta zewnętrznego i wewnętrznego działu księgowego oraz odpowiedzi na zapytania
  • Przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji

Oczekiwania:

  • Biegła znajomość j. niemieckiego/francuskiego/holenderskiego i dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (licencjat), preferowane w kierunkach powiązanych z ekonomią, finansami, księgowością
  • Dobra znajomość MS Office
  • Doświadczenie w pracach biurowych będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Okazję na rozpoczęcie kariery zawodowej w międzynarodowej firmie działającej na rynku światowym
  • Szkolenia wewnętrzne i kursy językowe
  • Możliwość uczestniczenia w budowie nowego zespołu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z pakietem bonusowym
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę w międzynarodowym, wysoce rozwojowym środowisku
  • Pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, rabaty u partnerów