index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near ''index proca: syntax error, unexpected $end near '' --> Praca - Oferty Pracy Warszawa : Gazeta Praca - Gratka - Info Praca - Praca pl - Goldenline Praca - Pracuj

Specjalista ds. obsługi klienta z j.

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-01-13
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientami rocznie, w tym zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, jak i największymi światowymi korporacjami.Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Wymagamy:

MIEJSCE PRACY - ŁÓDŹ

Główne zadania na stanowisku:

  • Wsparcie działów księgowych i odpowiedzi na ich zapytania
  • Bezpośredni kontakt e-mailowy i telefoniczny z dostawcami oraz innymi pracownikami klientów zewnętrznych
  • Uzgadnianie stanu rachunków i kont z dostawcami
  • Raportowanie i rejestrowanie połączeń z klientami
  • Realizowanie różnorodnych projektów

Wymagania:

  • Biegła znajomość j. niemieckiego/francuskiego/holenderskiego i dobra znajomość j. angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (licencjat)
  • Dobra znajomość MS Office; znajomość SAP będzie dużym plusem
  • Doświadczenie korporacyjne będzie mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie działającej na rynku światowym
  • Możliwość uczestniczenia w budowie nowego zespołu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie z pakietem bonusowym
  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Standardowe, biznesowe godziny pracy od poniedziałku do piątku
  • Pracę w międzynarodowym, wysoce rozwojowym środowisku
  • Szkolenia wewnętrzne i kursy językowe
  • Pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, rabaty u partnerów