jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Mid/Senior C# .NET Developer
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Mid/Senior C# .NET Developer

pracodawca: TeamQuest Sp. z o.o.
miejsce pracy: Wrocław
dodano: 2018-01-13
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
Wymagamy:

Wymagania:

  • minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia wyższego (kierunki informatyczne)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości: C#, Visual Studio, ASP. NET MVC, HTML, Javascript
  • umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowe atuty:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • ciekawe projekty IoT i M2M,
  • indywidualny wpływ na rozwój Centrum R&D,
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • elastyczny czas pracy,
  • finansowe wsparcie relokacji,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miejsce parkingowe,
  • profesjonalnie wyposażone i komfortowe biuro,
  • rodzinną atmosferę w pracy,
  • kawę i pyszne owoce w każdą środę.

Oferujemy:

Obowiązki:

  • programowanie systemów webowych
  • tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem najnowszych technologii Microsoft (.NET ASP.NET MVC) oraz platform zarządzających wdrożeniami i serwisem
  • wdrażanie i zachowanie jakości oprogramowania i nowych systemów.

Podobne oferty