jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Dyrektor Oddziału
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (10):

Dyrektor Oddziału

pracodawca: PKO Bank Polski
miejsce pracy: Ozimek
dodano: 2018-01-16
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Główne zadania:

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oddziału oraz indywidualnego planu sprzedaży

  • pozyskiwanie klientów oraz zapewnianie efektywnej sprzedaży oferowanych produktów

  • analizowanie wyników sprzedaży w oddziale oraz planowanie i podejmowanie działań w celu zwiększenia efektywności sprzedaży

  • nadzorowanie oceny opłacalności współpracy z klientami w przypadkach stosowania indywidualnych warunków cenowych

  • zapewnianie wysokiego poziomu jakości obsługi klientów

  • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych

  • przyjmowanie i analizowanie wniosków o produkt objęty ryzykiem kredytowym, ocenianie zdolności kredytowej oraz podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji

  • zarządzanie kosztami związanymi z zakresem działalności oddziału

  • zarządzanie ryzykiem operacyjnym

  • wspieranie działania podległych pracowników oraz motywowanie ich do efektywnego działania

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego

  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego w obsłudze klientów i sprzedaży produktów bankowych

  • doświadczenia w pracy w obszarze klienta detalicznego

  • bardzo dobrej znajomości produktów bankowych kierowanych do klienta bankowości detalicznej

  • znajomości zagadnień merytorycznych oraz procedur związanych z zakresem realizowanych przez komórkę zadań

  • umiejętności zarządzania zespołami pracowniczymi, w tym dobrej organizacji pracy, motywowania, zarządzania procesem sprzedaży

  • kreatywności i inicjatywy we wsparciu pracowników w realizowaniu działań sprzedażowych

  • posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych

  • niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie przeciwko życiu i zdrowiu, przeciwko wymiarowi sprawiedliwości, przeciwko ochronie informacji, przeciwko wiarogodności dokumentów, przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko obrotowi pieniędzmi i papierami wartościowymi lub za przestępstwo skarbowe

Oferujemy:

•konkurencyjne wynagrodzenie
•umowę o pracę
•atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
•profesjonalny system szkoleń

Oferujemy:

pko, bank, bp