Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

DYREKTOR DS. AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ

pracodawca: Work & Business Solutions
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-01-16
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie projektów z zakresu automatyki przemysłowej.

  • Organizacja i techniczny nadzór nad prowadzonymi kontraktami.

  • Ocena rentowności prowadzonych projektów.

  • Nadzorowanie pracy podległych osób.

  • Okresowe wyjazdy do klientów.

  • Raportowanie do Zarządu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Narzędzia pracy – telefon, laptop, samochód służbowy.

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę na stanowisku dającym możliwość rozwoju zawodowego.

  • Perspektywę awansu na stanowisko Dyrektora Zarządzającego.

  • Realny wpływ na kierunki rozwoju firmy.

  • Kilkuletnie doświadczenie w pozyskiwaniu i nadzorowaniu projektów z zakresu automatyki przemysłowej.

  • Umiejętność zarządzania zespołem.

  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego, prowadzenia negocjacji oraz łączenia wiedzy technicznej z orientacją na klienta.

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Elektrotechnika lub Automatyka).

  • Decyzyjność, samodzielność, konsekwencja i inicjatywa w działaniu.

  • Prawo jazdy kat. B.