jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Dyrektor Działu Realizacji

Dyrektor Działu Realizacji

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-01-16
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Wymagamy:

Kluczowe zadania:

  • całościowa koordynacja realizacji powierzonych kontraktów w obszarze obiektów kubaturowych na terenie Warszawy
  • planowanie projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji
  • wdrażanie ustalonej strategii realizacji projektu spółki
  • nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola organizacyjna i finansowa budowy
  • monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu
  • efektywne zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • koordynacja współpracy z podwykonawcami
  • przygotowywanie raportów i analiz oraz realizacja założonych celów biznesowych

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia na zbliżonym stanowisku w firmie działającej w sektorze budownictwa kubaturowego
  • bardzo dobra znajomość procesów produkcji w branży budowlanej
  • umiejętność identyfikacji ryzyka związanego z realizacją projektu budowlanego
  • wysoki poziom umiejętności menadżerskich poparty sukcesami w zarządzaniu zespołem
  • umiejętność podejmowania decyzji i silna orientacja na realizację celów

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • narzędzia niezbędne do pracy, w tym auto służbowe klasy premium, pakiet multisport oraz pakiet medyczny premium
  • realny wpływ na rozwój organizacji a także partnerska atmosfera współpracy
  • wysoka kultura organizacyjna, jasne cele rozwojowe oraz możliwość awansu