jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Dyrektor Działu Nieruchomości

Dyrektor Działu Nieruchomości

pracodawca: HR SIGMA KATARZYNA JAWORSKA
miejsce pracy: Bielsko-Biała
dodano: 2018-01-16
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Wymagamy:

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za strategię sprzedaży nieruchomości przejętych przez instytucję finansową;
  • Odpowiedzialność za sprzedaż nieruchomości i utrzymanie dochodowości z portfela nieruchomości;
  • Prowadzenie negocjacji dotyczących sprzedaży nieruchomości;
  • Bieżące zarządzanie portfelem nieruchomości należących do spółki;
  • Współpraca z innymi komórkami organizacji.

Wymagania:

  • min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości inwestycyjnych
  • mile widziane doświadczenie w firmach pokroju:
  • rozeznanie w rynku nieruchomości przemysłowych na Śląsku
  • własny portfel klientów biznesowych

Firma oferuje:

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy