jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Dyrektor Sprzedaży / Sales Manager
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Dyrektor Sprzedaży / Sales Manager

pracodawca: ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.
miejsce pracy: Kraków
dodano: 2018-01-17
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • zarządzanie działem sprzedaży, prowadzenie systemu motywacyjnego

  • raportowanie oraz wyznaczanie celów sprzedaży wraz z ich realizacją

  • prowadzenie dużych projektów , w których potrzebne są umiejętności negocjacyjne

  • rozwój rynków, zarówno w Polsce jak i zagranicą

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • samochód służbowy, laptop i telefon

  • interesujący pakiet benefitów

  • udział we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań

  • możliwość stania się partnerem Spółki w zależności od wkładu i zaangażowania

Wymagamy:

  • doświadczenie w pracy zespołowej i kierowaniu projektami

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku szczególnie dóbr inwestycyjnych i B2B

  • wiedza techniczna , głównie z zakresu automatyki, będzie dodatkowym atutem

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • dokładność i zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B