jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Pracownik Produkcji
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (6):

Pracownik Produkcji

pracodawca: Asistnet Work Group
miejsce pracy: Strzelin
dodano: 2018-01-18
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052
Wymagamy:

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • kontrola jakości,
  • montaż,
  • pakowanie drobnych plastikowych części,
  • bieżące wypełnianie dokumentów produkcyjnych.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • sumienność i zaangażowanie,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • zarobki podstawowe 2000 zł i atrakcyjne premie: do 800 zł miesięcznie, a po 3 msc. podwyżkę podstawy o 300 zł,
  • dodatek nocny i dodatek za pranie odzieży,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • kartę Multisport,
  • dopłatę do dojazdów,
  • dopłatę do posiłków.