Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Księgowy w dziale AR z j. angielskim

pracodawca: G-Force Sp. z o.o
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-01-18
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie i księgowanie transakcji

  • Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym

  • Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności

  • Monitoring terminowego regulowania należności

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Oferujemy:
Nasz Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Umowę o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Pakiet benefitów do wyboru

  • Pracę w nowoczesnym biurze

Wymagamy:
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości (AR)

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (od poziomu B2)

  • Znajomość programu SAP

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, dobra organizacja pracy