Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Młodszy Specjalista ds.

pracodawca: G-Force Sp. z o.o
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-01-18
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w zakresie księgowości, administracji lub obsługi klienta

  • Codzienny kontakt i współpraca z oddziałami zagranicznymi firmy

  • Zarządzanie kontraktami i kontakt z native speakerami

  • Weryfikacja płatności, wystawianie faktur

  • Tworzenie dokumentów w systemie SAP

  • Aktywna współpraca z innymi działami

  • Przygotowywanie raportów

Oferujemy:
Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Wymagamy:
Wymagania wobec Kandydata:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, francuskiego lub holenderskiego

  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)

  • Znajomość programów księgowo-magazynowych (typu SAP, Płatnik) będzie atutem

  • Umiejętność pracy w zespole