Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Młodszy księgowy z językiem

pracodawca: G-Force Sp. z o.o
miejsce pracy: Kraków
dodano: 2018-01-18
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z Klientami w języku francuskim (e-mailowy i telefoniczny)

  • Odpowiadanie na pytania Klientów dotyczące faktur

  • Aktualizacja informacji w systemie

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Oferujemy:
Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne)

  • Liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz jasno określoną ścieżkę kariery

Wymagamy:
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min.B2)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Doświadczenie w obszarze finansów, księgowości, obsłudze klienta będzie dużym atutem

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów