Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Księgowy / Księgowa ds. Rozliczeń

pracodawca: Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-01-18
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Za co będziesz odpowiedzialny/a:

  • wprowadzanie faktur leasingowych do systemu,

  • sprawdzanie i korygowanie umów najmu na podstawie dokonywanych zmian lub pomyłek,

  • księgowanie i weryfikacja poprawności księgowań umowy leasingowej,

  • księgowanie po zakończonej umowie najmu (korekty harmonogramu, zmiana statusu ŚT, wycena),

  • analizowanie należności krótko i długoterminowych,

  • wsparcie Działu Księgowości w bieżących zadaniach,

  • kontakt z innymi działami firmy.

Oferujemy:
Co oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w stabilnej i prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie będącej liderem technologicznym w swojej branży,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej finansowanej przez Firmę,

  • pracę w miłej atmosferze.

Wymagamy:
Czego oczekujemy:

  • minimum 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny,

  • minimum średniego wykształcenia (preferowane kierunki: finanse/rachunkowość) ,

  • umiejętności zweryfikowania poprawności zakwalifikowania umowy do LF i LO (PDOP; UoR; MSR,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • podstawowej znajomości języka angielskiego,

  • doskonałej organizacji własnej pracy,

  • zdolności analitycznego myślenia,

  • umiejętności pracy pod presją czasu.