Pracownik działu sprzedaży i obsługi

pracodawca: Vibe
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-01-21
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Do zespołu poszukujemy osoby:

  • samodzielnej w działaniu oraz nie bojącej się wyzwań

  • dobrze sprawdzającej się w pracy pod presją czasu

  • zainteresowanej obszarem profesjonalnych rozwiązań multimedialnych dla rynku eventowego (dźwięk, multimedia, światło)

  • skupionej na realizacji wyznaczonych celów

  • obytej w kontaktach telefonicznych oraz e-mailowych

  • wielozadaniowej

  • dyspozycyjnej, gotowej do odbywania licznych podróży służbowych także w weekendy

  • kreatywnie, z zaangażowaniem i pasją realizującej powierzone zadania

  • komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi

  • Zakres obowiązków:

  • tworzenie ofert i bieżąca obsługa klientów

  • realizacja planów sprzedażowych

  • prowadzenie spotkań biznesowych z klientami

Oferujemy:

  • pracę w centrum Warszawy

  • wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia z atrakcyjnym systemem prowizyjnym

  • udział w wielu ciekawych wydarzeniach

Wymagamy:

  • doświadczenie sprzedażowe i negocjacyjne

  • doświadczenie w pracy przy eventach (szczególnie w zakresie produkcji i obsługi technicznej)

  • umiejętności organizacyjne

  • prawo jazdy kat. B

  • swobodna obsługa programów MS OFFICE

  • umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie