jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Manager Oddziału Bankowego

Manager Oddziału Bankowego

pracodawca: EURO BANK S.A.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-02-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za wynik sprzedażowy oddziału

  • administracja i organizacja pracy oddziału bankowego

  • zarządzanie podległym zespołem (rekrutacja, szkolenia, coaching, wyznaczanie i monitorowanie realizacji zadań)

  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów na lokalnym rynku

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym

  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym

  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia

  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Pionu Sprzedaży

  • prywatną opiekę medyczną

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe magisterskie

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku managerskim w strukturach sprzedaży usług bankowych, telekomunikacyjnych, ubezpieczeniowych lub pokrewnych

  • orientacja na osiąganie wysokich wyników sprzedaży

  • bardzo dobra organizacji pracy własnej i podległego zespołu – planowanie, wyznaczanie celów i konsekwentna kontrola ich realizacji

  • mile widziane udokumentowane sukcesy w realizacji założeń sprzedaży

  • wysokie zdolności komunikacyjne

  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami