jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Prawnik
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (1):

Prawnik

pracodawca: PEKABEX
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-02-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Zadaniem osoby, która zasili szeregi działu prawnego Pekabex będzie obsługa jego bieżących spraw, w szczególności:

  • Opiniowanie i sporządzanie umów;

  • Bieżąca obsługa prawna realizacji kontraktów budowlanych (doradztwo, sporządzanie pism);

  • Reprezentacja Pekabex w mediacjach i negocjacjach z kontrahentami.

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w realizacji znaczących inwestycji, z udziałem znanych podmiotów działających na polskim rynku budowlanym;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • Duże możliwości rozwoju, wyzwania zawodowe,

  • Dostęp do pakietu benefitów,

  • Przyjazną atmosferę.

  • Absolwent studiów prawniczych lub aplikant adwokacki lub radcowski,

  • Doświadczenie w zakresie opiniowania i sporządzania umów,

  • Wiedza z zakresu realizacji procesów budowlanych będzie atutem,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole.