Pracownik biurowy ds. dyspozycji zleceń

pracodawca: Wadwicz sp. z o.o.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-02-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

Twoja praca związana będzie z:

  • wprowadzaniem zamówień na usługi telekomunikacyjne oraz zgłoszeń awarii i usterek technicznych do odpowiednich systemów informatycznych zgodnie z obowiązującymi procesami i procedurami

  • modyfikacją i aktywacją usług szerokiego dostępu do Internetu oraz usług podstawowych

  • zapewnieniem prawidłowej i terminowej realizacji zleceń

  • analizą jakości wykonywanych czynności

Oferujemy:
Zapewniamy:

  • pracę biurową w branży telekomunikacyjnej

  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie

  • wynagrodzenie 15,00 zł brutto/1h

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i obiektów sportowych

Wymagamy:
Poszukujemy osób, które:

  • dobrze obsługują komputer

  • mają min. średnie wykształcenie

  • są gotowe do stałego pogłębiania wiedzy

  • są dyspozycyjne i gotowe do pracy zmianowej (biuro czynne 7 dni w tygodniu od 7-22)

  • mile widziane doświadczenie, wykształcenie lub zainteresowanie branżą telekomunikacyjną