Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Inżynier Sprzedaży – maszyny do

pracodawca: TBS Consulting
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-02-13
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów z branży Automotive, Aerospace, Zakładów przemysłowych związanych z obróbka plastyczną blach w regionie województwa wielkopolskiego.

  • Sprzedaż maszyn do obróbki blach (tworzenie ofert techniczno-handlowych, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami).

  • Branie udziału w targach i innych wydarzeniach branżowych.

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Oferujemy:
Oferta:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o Umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 7000-9000 pln brutto, dodatkowe prowizje i premie, uzależnione od osiąganych wyników.

  • Narzędzia pracy: telefon, komputer, samochód służbowy z możliwością użytkowania do celów prywatnych.

Wymagamy:
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość procesu sprzedaży do wyżej wymienionej grupy Klientów. Mile widziane doświadczenie w sprzedaży narzędzi skrawających, obrabiarek CNC, wykrawarek CNC.

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe-techniczne związane z Elektryką, Mechatroniką, Budową Maszyn.

  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość innych języków obcych.

  • Umiejętność swobodnej komunikacji.

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania.

  • Nastawienie na realizację założonego celu.