jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Młodszy Księgowy

Młodszy Księgowy

pracodawca: BIURO RACHUNKOWE
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-02-13
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Biuro rachunkowe z wieloletnia praktyką i ugruntowaną pozycją rynkową.
Opis stanowiska:
• Samodzielne, kompleksowe prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów- KPiR; • Umiejętność rozliczania list płac, oraz deklaracji ZUS (w małych firmach); • Umiejętność sporządzania i rozliczania umów zleceń, oraz umów o dzieło; • Bieżący kontakt oraz doradztwo klientom biura.
Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę; • Praca w centrum Poznania; • Samodzielność w realizacji codziennych zadań; • Przyjazne środowisko pracy; • Możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu podatków, prawa pracy oraz US; • Samodzielność i skrupulatność przy wykonywaniu zadań; • Proaktywność i bardzo dobra organizacja pracy własnej; • Wysoka kultura osobista oraz postawa prokliencka; • Umiejętność analitycznego myślenia; • Mile widziana znajomość programów ENOVA oraz TAXPro; • Znajomość pakietu MS Office.
Kontakt:
Prosimy o przesłanie CV z podanym numerem referencyjnym 180202_MK na adres: aplikacje@talentsolution.pl