Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Kierownik Działu Frachtu Lotniczego

pracodawca: ROHLIG SUUS Logistics SA
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-02-16
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem oraz rozwój departamentu frachtu lotniczego,

  • Organizacja transportów lotniczych w tym planowanie i ustalanie warunków transportu,

  • Bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży,

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy,

  • Realizacja założeń budżetowych,

  • Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy,

  • Optymalizację  kosztów spedycyjnych.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji,

  • Możliwości realizacji zawodowej,

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych,

  • Miła atmosfera pracy.

Wymagamy:
Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym w branży TSL,

  • Doświadczenie zawodowe w spedycji lotniczej min. 3 lata,

  • Doświadczenie i zdolności negocjacyjne,

  • Wykształcenie wyższe,

  • Biegła znajomość j. angielskiego,

  • Dobra znajomość rynku, zagadnień i procedur związanych z transportem lotniczym,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.