Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Asystent wsparcia sprzedaży - staż

pracodawca: GRUPA JOBS.PL
miejsce pracy: Katowice
dodano: 2018-02-17
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Jesteśmy właścicielem grupy serwisów: jobs.pl, karieramanagera.pl, cv.pl, informatycy.pl, szkolenia.com, asystentki.pl, praktyki.pl, hr.pl oraz testy.pl. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Wymagamy:

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie oraz edycja treści ofert rekrutacyjnych,
  • Analiza i wprowadzanie słów kluczowych do ogłoszeń ,
  • Pomoc w przygotowywaniu akcji promocyjnych w serwisach oraz w social media.

Wymagania:

  • Znajomość programów: Word, Excel, Power Point,
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość poznania zasad funkcjonowania serwisów rekrutacyjnych
  • Możliwość zmiany stanowiska i pracy na pełnym etacie z dodatkową premią
  • Wynagrodzenie 1000 zł brutto
Kontakt:
Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Prześlij CV za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'