jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: DYREKTOR FINANSOWY
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

DYREKTOR FINANSOWY

pracodawca: Horyzont Doradztwo Personalne
miejsce pracy: OPOLE
dodano: 2018-02-18
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • sporządzanie raportów finansowych (wynik finansowy, bilans, rachunek cash flow),

  • nadzór nad prawidłowością danych będących podstawą do sprawozdań,

  • analiza danych finansowych, sporządzanie prognoz,

  • przygotowanie budżetu finansowego,

  • optymalizacja polityki podatkowej,

  • kontrola i analiza  zapotrzebowania na kapitał; zarządzanie płynnością finansową, płatnościami,

  • poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalną rentowność firmy,

  • analiza i kontrola siatki płac,

  • opracowywanie analiz i badania struktury zapotrzebowania na materiały i usługi niezbędne do realizacji produkcji,

  • ocena ryzyka finansowego inwestycji,

  • reprezentowanie firmy w rozmowach z firmami finansowymi (banki, firmy leasingowe).

Oferujemy:

  • realny wpływ na rozwój i funkcjonowanie firmy,

  • możliwość realizacji ambitnych celów zawodowych.

Wymagamy:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • obsługa programów typu ERP.