Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Specjalista ds księgowości - kadr i

pracodawca: Info Technologies Sp. z o.o.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-02-22
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • organizacja księgowości, rachunkowości, kadr i płac firmy

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów

  • sporządzanie sprawozdań ZUS, US, GUS

  • sporządzanie deklaracji i nadzór nad rozliczaniem podatków (VAT, CIT)

  • bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów

  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz raportów i analiz na potrzeby zarządu

  • kompleksowe prowadzenie spraw kadrowo-płacowych

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę

  • przestrzeń do rozwoju zawodowego

  • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

  • pracę w otwartym i przyjaznym zespole osób

  • dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów (dofinansowanie do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej)

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Wymagamy:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość prawa podatkowego, bilansowego oraz prawa pracy

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel

  • samodzielność i doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • inicjatywa, optymizm, zaangażowanie oraz otwartość na nowe zadania

  • znajomość oprogramowania Comarch ERP Optima

  • mile widziana wiedza z obszaru rachunkowości zarządczej i analizy finansowej