Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Specjalista Ds. Raportowania z językiem

pracodawca: G-Force Sp. z o.o
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-02-22
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:
Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentów księgowych koniecznych do zamknięcia miesiąca,

  • Księgowanie opłat za usługi korporacyjne,

  • Dbałość o zgodność wykonywanych procesów zgodnie z zasadami SOX,

  • Tworzenie raportów w zakresie kosztów korporacyjnych (SG&A),

  • Miesięczne, kwartalne i roczne analizy oraz współtworzenie rocznego budżetu dla globalnych kosztów SG&A dla działów korporacyjnych,

  • Terminowe zatwierdzanie wydatków, wsparcie w procesie amortyzacji środków trwałych,

  • Codzienna praca z wykorzystaniem systemu HFM oraz Smartview w celu raportowania wyników działów korporacyjnych,

  • Wsparcie dla leaderów działów w ustalaniu prognoz i analiz wyników

Oferujemy:
Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Konkurencyjny pakiet benefitów pozapłacowych

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach międzynarodowej firmy

  • Pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji

Wymagamy:
Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze księgowości lub finansów,

  • Wykształceniem wyższe w obszarze księgowości, finansów, controllingu,

  • Biegła znajomość języka angielskiego (dodatkowy język będzie atutem)

  • Bardzo dobra znajomość US GAAP

  • Znajomość programu Excel - w stopniu zaawansowanym

  • Doświadczenie w pracy z systemami JD Edwards lub Maximo będzie mile widziane