Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Inspektor Nadzoru (branża elektryczna

pracodawca: Bilfinger Tebodin Poland Sp. z o.o.
miejsce pracy: Gdańsk
dodano: 2018-02-23
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • sprawowanie funkcji inspektora nadzoru w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego,

  • sprawowanie kontroli zgodności realizacji prac budowlanych z projektem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i zawartą umową,

  • sprawdzanie jakości wykonywanych robót

  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających

  • uczestniczenie w odbiorach technicznych

  • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót oraz usunięcia wad, usterek

  • weryfikacja kompletności i opiniowanie dokumentacji składanej przez Wykonawcę w aspekcie wymagań zawartych w kontrakcie

  • reprezentowanie firmy wobec klientów i instytucji

  • uczestnictwo w przygotowywaniu ofert i utrzymywaniu kontaktów z klientami

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów

  • możliwość pracy w oparciu o wysokie standardy jakościowe

  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie inżynierskiej

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i pracy nad złożonymi, różnorodnymi projektami realizowanymi dla renomowanych klientów

  • doświadczenie zawodowe w sprawowaniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń

  • bardzo dobra znajomość AutoCAD, MS Office, mile widziana znajomość programów do kosztorysowania i MS Project

Dodatkowe atuty:

  • uprawnienia projektowe

  • doświadczenie w kierowaniu robotami

  • świadectwa kwalifikacyjne D i E z uprawnieniami do wykonywania pomiarów ochronnych instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych