Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (1):

SPECJALISTA DS. FINANSOWO - KSIĘGOWYCH

pracodawca: Instytut Logistyki i Magazynowania
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-03-28
Oferta pochodzi z serwisu

Praca.plPraca

Dodaj ogłoszenie »

Opis stanowiska:

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie dokumentów księgowych, w szczególności z zakresu: sprzedaży, podróży służbowych, rozliczeń podatku VAT, rozliczeń międzyokresowych przychodów.

  • Rozliczanie kosztów.

  • Sporządzanie przelewów.

  • Weryfikacja i przygotowanie dokumentów finansowo–księgowych do sporządzania raportów, sprawozdań, itp.

  • Bieżąca praca na podstawie przepisów i wytycznych.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji.

  • Ciekawą i rozwojową pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do zajmowanego stanowiska i wkładu pracy.

  • Pakiet socjalny.

  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.

Wymagamy:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość).

  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint.

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim.

  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy oraz analitycznego myślenia.

  • Kreatywność oraz umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami.

  • Dokładność oraz dobra organizacja pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość rozliczeń z zakresu projektów i dotacji.

  • Znajomość specyfiki instytutów badawczych.

  • Doświadczenie zawodowe w powyższym zakresie.