jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Key Account Manager (IT)

Key Account Manager (IT)

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-04-12
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dla jednego z naszych Klientów - firmy dostarczającej zaawansowane usługi IT, poszukujemy aktualnie odpowiedniej osoby na stanowisko: Key Account Manager.

Obowiązki:

  • Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Przygotowanie ofert w oparciu o potrzeby klientów
  • Prezentacja usług firmy oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań IT
  • Współpraca z producentami oraz dystrybutorami w branży IT
  • Prowadzenie i inicjowanie spotkań handlowych przy wsparciu call center
  • Ścisła współpraca z działem technicznym i handlowym

Wymagania:

  • Swoboda w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Doświadczenie handlowe w IT (B2B)
  • Wiedza z obszaru IT umożliwiająca rozmowy z klientami
  • Zorientowanie na cel
  • Znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji
  • Dyspozycyjność oraz samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę lub na zasadzie B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Korzystny system premiowy
  • Benefity: kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Niezbędne szkolenia
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy
  • Wsparcie innych działów: technicznego oraz call center
  • Możliwość rozwoju zawodowego