jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Pracownik Produkcji
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (6):

Pracownik Produkcji

pracodawca: KEA IBB Sp. z o.o.
miejsce pracy: Wrocław
dodano: 2018-04-12
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Jesteśmy z Wrocławia, od ponad 25 lat specjalizujemy się w usługach poligraficznych najwyższej jakości. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz jasnej wizji i strategii rozwoju chcemy zostać liderem rynku usług poligraficznych dla biznesu w Polsce. Pomożesz nam?
Wymagamy:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi instrukcjami,
  • Bieżąca kontrola stanowiskowa realizowanych zleceń,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych.

Poszukiwane kompetencje:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn (mile widziane w przemyśle poligraficznym),
  • Wykształcenie średnie, mile widziany profil mechaniczny,
  • Pracowitość, sumienność i cierpliwość w wykonywaniu obowiązków,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • Gotowość do nauki obsługi maszyn poligraficznych oraz do pracy w systemie 3-zmianowym.
Kontakt:
Dlaczego warto? W KEA mam możliwość stałego doskonalenia moich umiejętności. Pracuję na najnowocześniejszym sprzęcie i w nowoczesnym modelu zarządzania, a wszystko to w bardzo fajnej atmosferze. Od przyszłych kolegów i koleżanek oczekuję dobrej organizacji pracy, chęci rozwoju i łatwości w nawiązywaniu kontaktów. Mariusz, Operator maszyn Postpress Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 71 33 44 325 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami. Dziękujemy za nadesłane aplikacje.