Kierownik działu sprzedaży i magazynu

pracodawca: HR SIGMA KATARZYNA JAWORSKA
miejsce pracy: Bielsko-Biała
dodano: 2018-04-14
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Wymagamy:

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za realizację indywidualnego planu sprzedaży powieszchni magazynowej i usug logistycznych
  • Samodzielne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie spotkań i prezentacji na poziomie zarządów lub kluczowych osób decyzyjnych
  • Bieżące raportowanie swojej pracy
  • Uczestnictwo w targach i konferencjach

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w samodzielnej sprzedaży usług B2B
  • Doświadczenie w firmie logistycznej ( transport międzynarodowy) min 2 lata
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Ambicji i dużej determinacji do osiągania celów

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem podstawowym 5000 zł brutto
  • Dodatkowo atrakcyjne prowizje od osiągniętych wyników sprzedaży
  • Premie i programy motywacyjne
  • Wszystkie konieczne narzędzia pracy,
  • Pełne przygotowanie do pracy w trakcie szkolenia wdrożeniowego
  • Dofinansowanie do świadczeń pozapłacowych (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)
Kontakt:
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest HR SIGMA , z siedzibą w Bielsku-Białej ul. Kustronia 39. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochornie danych osobowych. Przysłyguje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne