jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Kierownik Biura Rozwoju
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Kierownik Biura Rozwoju

pracodawca: Human Resources Poland Sp z o.o.
miejsce pracy: RZESZÓW
dodano: 2018-04-20
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Wymagamy:

Opis stanowiska:

  • Rozwój oferty produktowej Spółki w oparciu o potrzeby rynku i indywidualnych Klientów.
  • Konstruowanie i wdrażanie do produkcji nowych wyrobów.
  • Planowanie remontów i inwestycji.
  • Stała modernizacja wyrobów Spółki na potrzeby rynku i Klientów.
  • Planowanie i organizacja pracy pracowników.
  • Kontrola pracy podległego zespołu.

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w branży elektrotechnicznej, energetycznej lub kolejowej.
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowych produktów na rynek.
  • Znajomość rynku wyrobów elektrotechnicznych.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Umiejętność projektowania wyrobów, urządzeń.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
  • Innowacyjność, skuteczność, komunikatywność.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia).
  • Niezbędne narzędzia pracy.