Specjalista ds. realizacji zleceń

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-04-21
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:
Wymagamy:

Miejsce pracy: Wronki (bezpłatny dojazd z Poznania)

A może:

  • Chciałbyś pracować przy realizacji zleceń spedycji morskiej, których nie musisz samodzielnie pozyskiwać?
  • Masz doświadczenie związane ze spedycją morską?
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym?
  • Wiesz, jak istotny jest właściwy przepływ informacji i dokumentacji w procesach związanych ze spedycją?

To właśnie Ciebie poszukujemy!

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • Realizację ciekawych zleceń z obszaru procesów spedycji, głównie w zakresie transportu morskiego (w mniejszym stopniu lotniczego lub FTL)
  • Odpowiedzialność za terminowe realizowanie zleceń
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentacji w firmie
  • Bieżące rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zleceń transportowych

W zamian zapewnimy Ci:

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zagwarantowany bezpłatny transport z Poznania do miejsca pracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w międzynarodowym doświadczonym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie nastawionej na rozwój swoich pracowników
  • Dodatkową, dłuższą przerwę na lunch
  • Dostęp do szerokich pakietów świadczeń socjalnych (m.in. Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)
  • Szansę na awans i dalszy rozwój zawodowy