jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Konstruktor
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (2):

Konstruktor

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Katowice
dodano: 2018-04-24
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Wymagamy:

Konstruktor
Zakres obowiązków:

  • Konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
  • Wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu projektowego
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
  • Wprowadzanie rysunków technicznych do systemu zarządzania danymi wraz z kontrolą
  • Codzienna praca przy z użyciem programu AutoCAD i Solid Works
  • Realizacja projektów i rysunków technicznych zgodnie z harmonogramem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość programu AutoCAD i Solid Works
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku