Młodszy Księgowy z j.niemieckim lub

pracodawca: CPL Jobs Sp. z o.o.
miejsce pracy: Kraków
dodano: 2018-04-24
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources , świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Księgowy z j.niemieckim lub francuskim.

Obowiązki:

  • Przetwarzanie i rejestrowanie przychodzących faktur, płatności itp.
  • Badanie i rozwiązywanie problemów związanych z transakcjami rachunkowymi.
  • Wsparcie oraz współpraca z innymi zespołami.
  • Monitorowanie prawidłowości księgowania transakcji.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego na poziomie min. B2.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętnośc szybkiego rozwiązywania problemów i współpracy.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • Praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Uczestniczenie w ciekawych projektach.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.