Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Kierownik robót elektrycznych i AKP

pracodawca: INTROL ENERGOMONTAŻ Sp. z o.o.
miejsce pracy: Chorzów
dodano: 2018-04-24
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
INTROL ENERGOMONTAŻ Sp. z o.o. zajmuje się szeroko rozumianą automatyką przemysłową oraz instalacjami technologicznymi w zakresie energetyki, ochrony środowiska i budownictwa. Jest firmą należącą do Grupy Kapitałowej INTROL. W związku rozwojem firmy obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Wymagamy:

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • koordynacja robót elektrycznych i AKP w sposób zgodny z wiedzą oraz prawem budowlanym i przepisami BHP,
  • przygotowanie, nadzór i koordynacje robót na powierzonym obiekcie,
  • przygotowanie harmonogramów prac i zadań dla pracowników,
  • kierowanie zespołem oraz nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami,
  • rozliczanie wykonanych prac,
  • zapewnienie zgodności przebiegu robót z obowiązującymi przepisami, harmonogramem prac, projektem technicznym oraz procedurami Systemu Zarządzania Jakością,

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie wyższe techniczne o specjalności elektryk, automatyk lub pokrewne
  • doświadczenie w zakresie realizacji budów,
  • dobra znajomość rynku dostawców urządzeń elektroenergetycznych,
  • samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji;
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci i instalacji elektrycznych,
  • język angielski/i lub niemiecki będzie dodatkowym atutem,

Firma oferuje:

  • interesującą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • możliwość rozwoju, narzędzia pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Kontakt:
Forma kontaktu: Oferty prosimy składać na adres e-mailowy za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz' ze wskazaniem w tytule e-maila nazwy stanowiska lub drogą pocztową. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.