jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Pracownik biurowy

Pracownik biurowy

pracodawca: Gi Group Sp z o.o.
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-05-12
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Gi Group jest międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570. Dla naszego Klienta - firmy specjalizującej się w dystrybucji specjalistycznych narzędzi- poszukujemy osób na stanowisko:
Wymagamy:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wprowadzanie zamówień i ofert do bazy (system SAP)
  • Inne prace biurowe - administracyjne

WYMAGANIA:

  • Znajomość pakietu Ms Office
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • Dobra organizacja pracy
  • Znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa 15-17 brutto)
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Chęć długotrwałej współpracy
  • Praca w systemie jednozmianowym (8:00-16:00)