jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Laborant

Laborant

pracodawca: Kronospan BS
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-05-12
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.
Wymagamy:

Opis stanowiska:

  • Bieżące nadzorowanie parametrów surowca do produkcji,
  • Pomiar i kontrola zgodności koloru wyrobu ze wzorcem,
  • Kontrola jakości wyrobu i jego klasyfikacja zgodnie z wymaganiami,
  • Kontrola oraz przygotowywanie raportów,
  • Opracowywanie wzorków dla klientów zgodnie z ich wymaganiami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Gotowość w pracy w ruchu ciągłym (praca czterozmianowa),
  • Obsługa komputera.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole w firmie ougruntowanych standardach pracy,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków.