jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Kierownik Sprzedaży

Kierownik Sprzedaży

pracodawca: Human Resources Poland Sp z o.o.
miejsce pracy: Sandomierz
dodano: 2018-05-16
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Wymagamy:

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:

  • Planowanie i koordynacja pracy Działu Handlowego.
  • Wyznaczanie i realizacja celów i planów sprzedażowych.
  • Motywowanie, rozliczanie oraz nadzór podległych pracowników.
  • Opracowywanie i wdrażanie planów marketingowych.
  • Reprezentowanie firmy na targach, konferencjach.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Wykształcenie wyższe, preferowana Ekonomia, Zarządzanie.
  • Umiejętność zarządzania podległym personelem.

Mile widziane:

  • Znajomość systemu Comarch ERP.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szkolenia zawodowe.
  • Pracę stacjonarną w siedzibie firmy.