jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Pracownik administracyjno-księgowy

Pracownik administracyjno-księgowy

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
miejsce pracy: Tychy
dodano: 2018-05-21
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:
Wymagamy:

Miejsce pracy: Tychy/ Bieruń Stary

Zadania:

  • Sporządzanie i opracowywanie protokołów i prezentacji
  • Prace sekretarskie: prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji
  • Obsługa poczty przychodzącej i korespondencji email
  • Archiwizacja dokumentów (archiwum papierowe i elektroniczne)
  • Organizacja podróży służbowych
  • Kontakt z zagranicznymi współpracownikami i kontrahentami
  • Zaopatrzenie biura w materiały biurowe i pomocnicze środki produkcji
  • Prace z zakresu kontroli faktur, wsparcia w zakresie kadrowo-księgowym, obsługi programu SAP, ELO, Lotus Notes

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość programu SAP i MS Office
  • Doświadczenie w pracy administracyjno-księgowej
  • Komunikatywność i prezencja

Oferta:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 3700-3900 zł brutto/mies.
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie o profilu budowlanym
  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych: PZU oraz karta Multisport