jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Kierownik Działu Sprzedaży B2B

Kierownik Działu Sprzedaży B2B

pracodawca: Aerosol Service sp. z o.o.
miejsce pracy: Ustka
dodano: 2018-06-15
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Aerosol Service jest liczącym się na rynkach międzynarodowych producentem wyrobów aerozolowych, liquidów oraz opakowań aluminiowych. Nasze produkty trafiają między innymi do takich odbiorców jak: Aldi, Lidl, Kaufland, DM, Rossmann, Norma. Gwarantem sukcesu rynkowego oraz rozwoju gospodarczego firmy jest zadowolenie naszych klientów. Orientacja na Klienta, jego satysfakcja i długoterminowe relacje są głównymi kierunkami i kształtują systemem wartości naszego działania. W polityce wewnętrznej, tworzymy miejsca pracy dla wysokiej klasy specjalistów w swoich dziedzinach, zależy nam na budowaniu kadry złożonej z pracowników, którzy będą chcieli współuczestniczyć w rozwoju naszej firmy w kolejnych latach.
Opis stanowiska:
Podstawowe obowiązki: - organizacja pracy działu sprzedaży - rozliczanie, motywowanie i wspieranie podległych pracowników - opracowywanie strategii i planów sprzedaży - analiza zestawień sprzedażowych - nadzór nad systemem zarządzania sprzedażą CRM - poszukiwanie nowych rynków zbytu - prowadzenie negocjacji, spotkania z klientami - zlecanie produkcji i nadzór nad jej realizacją - udział w procesie wdrażania nowych produktów - nadzór nad standardami obsługi, dokumentacją, przestrzeganiem procedur ISO
Oferujemy:
- stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - atrakcyjny system wynagradzania i premiowania - możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia i podnoszenie kwalifikacji - możliwość korzystania z benefitów pracowniczych: bezpłatne pakiety prywatnej opieki medycznej, udział w spotkaniach integracyjnych
Wymagania: - doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem pracowników - biegła znajomość j. angielskiego (język dodatkowy mile widziany) - wysokie kompetencje komunikacyjne - bardzo dobra organizacja czasu pracy - orientacja na realizację celów - wykształcenie wyższe kierunkowe - dobra znajomość pakietu MS Office - prawo jazdy kat. B.
Kontakt:
rekrutacja@aerosol.pl lub +48 59 863 70 00