Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Key Account Manager - maszyny i linie

pracodawca: PGB Human Resources Sp z o.o.
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2013-09-07

Opis:

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowego producenta linii rozlewniczych i maszyn pakujących, poszukujemy osoby na stanowisko:

Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa (cała Polska)

Nr ref. KAM_0713_W-wa_IB

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski
  • Rozpatrywanie zapytań ofertowych
  • Sporządzanie ofert dla pojedynczych maszyn oraz kompletnych linii produkcyjnych
  • Negocjacje z klientami
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Raportowanie do przełożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowa maszyn lub pokrewne)
  • Doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych
  • Dobra znajomość technik sprzedaży i umiejętność negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (i komunikatywna znajomość j. angielskiego) lub bardzo dobra znajomość j.angielskiego (i komunikatywna znajomość j. niemieckiego) - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B

Oczekiwania:

  • Po okresie próbnym, umowa o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia roczna
  • Możliwość rozwoju, szkolenia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o przesłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego na adres i.cieluch@pgbhr.com w treści maila wpisując nr ref.: KAM_0713_W-wa_IB