jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Sales Manager (Pompy ciepła)
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Sales Manager (Pompy ciepła)

pracodawca: PGB Human Resources Sp z o.o.
miejsce pracy: cała Polska
dodano: 2013-09-07

Opis:

Dla naszego Klienta, dystrybutora min. osuszaczy i pomp ciepła poszukujemy kandydatów na stanowisko:

nr ref.: SM_0713_PL_I

Podległy teren: cała Polska

Obowiązki:

  • Kreowanie sprzedaży

  • Wypracowanie proponowanych rozwiązań

  • Badanie rynku pod kątem odbiorców

  • Wprowadzenie nowego produktu

  • Reprezentowanie firmy

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Negocjacje z klientami

  • Obsługa klientów na podległym terenie

  • Rozbudowa bazy klientów

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w branży ogrzewnictwa, pomp ciepła o dużej wydajności (przemysł)

  • Wiedza branżowa

  • Swobodny kontakt z klientem biznesowym

  • Znajomość rynków lokalnych

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres b.pisula@pgbhr.com w temacie wiadomości proszę wpisać: nr ref.: SM_0713_PL_I

Dziękujemy za przesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.