jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: NB Sales Manager BTL
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

NB Sales Manager BTL

pracodawca: PGB Human Resources Sp z o.o.
miejsce pracy: Otwock
dodano: 2013-09-07

Opis:

PGB Human Resources dla swojego Klienta – lidera wśród firm zajmujących się outsourcingiem wsparcia sprzedaży i marketingu - poszukuje kandydatów na stanowisko: NB Sales Manager BTL. Miejsce pracy: Warszawa

(SM-0913-Waw-B2BI)

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • pozyskanie nowych Klientów na rynkach CCE w kategorii zakupów marketingowych i wsparcia sprzedaży BTL
  • kierowanie zespołem kilku osób

  • umiejętność budowania i motywowanie zespołu

  • kontrola realizacji założeń budżetowych

  • tworzenie i realizacja planów sprzedażowych

  • budowanie relacji z Klientami, negocjacje handlowe

  • kompleksowe prowadzenie projektów BTL w szczególności w oparciu o bezpośredni import z Chin

  • monitorowanie sprzedaży art. reklamowych

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży upominkowo – gadżetowej

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość zasad współpracy i specyfiki rynku chińskiego

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

Oferowane:

  • w przypadku kandydata z innego miasta możliwość pracy w trybie Home Office
  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • przyjazna atmosfera pracy

  • indywidualne lekcje języka angielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail: j.kaliszewska@pgbhr.com (z nr Ref.: SM-0913-Waw-B2BI) w tytule wiadomości).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".