jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: IT Project Manager

IT Project Manager

pracodawca: Ready4s
miejsce pracy: Kraków
dodano: 2018-06-27
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Ready4S to krakowski software house zajmujący się projektowaniem i tworzeniem aplikacji mobilnych dla start-upów i korporacji z całego świata. W ciągu 6 lat naszego istnienia zrealizowaliśmy ponad 100 projektów dla klientów z 35 krajów, w tym dla marek takich jak: Coca-Cola, Credit Agricole, Zamel czy Roche. Już dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni tytułem najlepszego developera aplikacji mobilnych na świecie (AppFutura) i mamy apetyt na więcej!
Opis stanowiska:
JAKIE ZADANIA ODDAMY W TWOJE RĘCE: • całościowe zarządzanie projektami (ustalanie zakresu prac, specyfikacji, harmonogramowanie oraz zarządzanie budżetem) • budowanie i koordynacja zespołem projektowym (grafikami, developerami i testerami) oraz współpraca z podwykonawcami • czuwanie nad realizacją poszczególnych etapów projektu • bieżąca komunikacja z Klientami oraz budowanie dobrych relacji • raportowanie postępów w projekcie i ewidencjonowanie dokumentów
Oferujemy:
DLACZEGO WARTO? • weźmiesz udział w różnorodnych i pełnych wyzwań projektach dla Klientów z całego świata • będziesz blisko najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku (t.j. SmartWatch, Beacon, Wearables), • stworzysz rozwiązania, z których na co dzień będzie korzystać tysiące użytkowników, • damy Ci przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów oraz możliwość realnego wpływu na dalszy rozwój firmy • poszerzysz wiedzę z zakresu projektów IT (szczególnie aplikacji mobilnych) • gwarantujemy zadaniowy i elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej (min. 1 raz w tygodniu), • zadbamy o Twoje zdrowie z pakietem prywatnej opieki medycznej i sprawność fizyczną z pakietem sportowym • co jak co, ale na pewno możesz liczyć na świetną atmosferę pracy i imprezy integracyjne
PO CZYM POZNAMY, ŻE TO WŁAŚNIE TY: • posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami aplikacji mobilnych lub webowych • pracowałeś/aś w metodologii Agile • płynnie posługujesz się językiem angielskim (minimum C1) • z łatwością poprowadzisz kilka projektów na raz, ponieważ jesteś świetnie zorganizowany/a i potrafisz działać pod presją czasu • potrafisz nawiązywać relacje oraz sprawić, by każdy czuł się ważną częścią zespołu projektowego • jesteś nastawiony/a na efekt i realizację założonych celów, a także potrafisz zmotywować swój zespół do tego, żeby je osiągał
Kontakt:
Chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy: https://ready4s.elevato.net/pl/it-project-manager,j,123