jesteś tutaj: nf.pl > Praca > Oferta pracy: Magazynier
Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (8):

Magazynier

pracodawca: Smart mbc
miejsce pracy: Poznań
dodano: 2018-06-27
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Smart MBC, Agencja Doradztwa Personalnego i Pośrednictwa Pracy dla swojego klienta z branży spożywczej, w związku z dynamicznym rozwojem firmy - szuka kandydata na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Wysogotowo k. Poznania
Opis stanowiska:
Do Twoich zadań należeć będą: - standardowe prace magazynowe; - przyjmowanie towaru do magazynu; - weryfikacja stanu magazynowego; - kompletacja towaru w magazynie; - załadunek pojazdów
Oferujemy:
Z naszej strony zapewniamy: - stabilną współpracę opartą o umowę zlecenie w okresie próbnym; - atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy - system premiowy po okresie próbnym; - przyjazną atmosferę pracy, w systemie czterozmianowym; - rozwój kariery w firmie o stabilnej pozycji rynkowej; - zawsze chętny do pomocy zespół!
Oczekujemy: - dyspozycyjności do pracy na pełen etat; - odpowiedzialności za powierzone zadania, - gotowości do pracy - od zaraz. - uprawnień do kierowania wózkami widłowymi; - aktualnych badań dla celów sanitarno - epidemiologicznych;
Kontakt:
Jeśli jesteś zainteresowany pracą koniecznie wyślij CV! Czekamy na Ciebie. Aplikuj w poniższym linku: https://app.hrappka.pl/offer/view/96eb8927c41dbb676cd70fe4bbfbce60/7639 lub wyślij maila na adres: rekrutacja@smartmbc.eu