Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

Inżynier sprzedaży ds. systemów

pracodawca:
miejsce pracy: Warszawa
dodano: 2018-07-19

Opis stanowiska:
  • Nawiązywanie kontaktów z biurami projektowymi
  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z firmami instalacyjnymi i wykonawczymi
  • Wyszukiwanie inwestycji związanych z uzdatnianiem wody , oczyszczalniami ścieków, odzyskiwaniem wody
  • Przygotowywanie ofert techniczno- handlowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Utrwalanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • Prowadzenie szkoleń dla odbiorców
  • Prowadzenie rejestrów i raportów handlowych
Oferujemy:

Pracę w dobrze zgranym zespole, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz atrakcyjne i motywujące warunki wynagrodzenia

Wymagamy:
  • Znajomość technologii uzdatniania wody
  • Znajomość technologii zagospodarowania wód opadowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów w teren
  • Zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • preferowani kandydaci z wykształceniem technicznym o kierunku Inżynierii Środowiska
Kontakt:
Watersystem Technika Przemysłowa

strona www:
adres e-mail: watersystem@watersystem.pl