Aktualne ogłoszenia na podobnym stanowisku (0):

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK / MECHATRONIK

pracodawca: Agencja Pracy Koncepcja
miejsce pracy: Wrocław
dodano: 2018-07-25
Oferta pochodzi z serwisu

Pracodawca.compracodawca.com

Dodaj ogłoszenie »

Wstęp:
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Dolnośląskiego o nr 1926. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.
Opis stanowiska:
• Przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń przemysłowych • Utrzymanie w sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych, • Ewentualny demontaż, konserwacja i serwis, ponowny montaż wg. planów • Usuwanie bieżących usterek np. wymiana łożysk, pasów, łańcuchów, silników, wymiana przemienników napięcia, naprawa elektryki • Inne obowiązki zgodne ze stanowiskiem pracy • Gotowość do wyjazdów w delegacje zagraniczne ( Holandia i Belgia)
Oferujemy:
• Umowę o pracę • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny • Wyjazdy służbowe • Atrakcyjne wynagrodzenie plus wynagrodzenie za wyjazdy w delegacje zagraniczne • Opłacone składki ubezpieczeniowe i emerytalne • Płatny urlop • Bardzo przyjazną atmosferę pracy w małej firmie obsługującej kontrahentów zagranicznych • Możliwość rozwoju oraz szkoleń • W przypadku wyjazdów w delegacje Pracodawca oferuje samochód służbowy
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne – mechanik, elektromechanik, mechatronik maszyn • Znajomości specyfiki budowy maszyn i urządzeń • Znajomość mechaniki, elektryki, pneumatyki • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 4 lata • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), • Rzetelność, sumienność, dokładność • Mile widziane dodatkowe uprawnienia i umiejętności jak np. uprawnienia SEP, umiejętność spawania, frezowania, toczenia
Kontakt:
Sposób aplikowania: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: mechanik-wroclaw@koncepcja.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych, przeprowadzanych przez administratora: KONCEPCJA Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą główną we Wrocławiu przy ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław, Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie przez administratora informacji o aktualnych ofertach pracy za pośrednictwem udostępnionego przeze mnie adresu poczty elektronicznej.” Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 592 719 E.Mail: rekrutacja@koncepcja.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu